Menü Kapat
ifm-hakkimizda-baslik

İFM ENDÜSTRİ HAKKIMIZDA

İFM ENDÜSTRİ HAKKIMIZDA

İFM ENDÜSTRİ , Çeyrek asırdan fazla HVAC ve hidrolik tesisat sektöründe kurumsal firmalarda yöneticilik ve ortaklık yapmış olan profesyonel ekibimiz tarafından sektörümüze farkındalık ve yenilik katmak amacıyla kurulmuştur.

İFM Endüstri markamız ile ürettiğimiz; HVAC , hidrolik ve yangın tesisatlarına yönelik geniş ürün gamındaki malzemeleri, müşterilerimizin teknik ürün ihtiyacı ve bu ürünlere yönelik teknik hizmet ihtiyacını kaliteli ürünleri, hızlı ve en ekonomik şekilde temin edebilmelerini amaçlamaktayız.

Uzman kadromuzun var olan bilgi birikimi, sektörel tecrübesi, teknolojik altyapısı, makine parkuru ve deneyimli iş gücünü, yenilikçi vizyonu sayesinde ‘’İFM Endüstri’’ markasını yurt içi ve yurt dışında sektörümüzde önemli bir marka yapmak birincil hedefimizdir.

Firmamızın hizmet anlayışı, markamızla üretim yaptığımız kaliteli ürünlerin satışı ve temini ile sınırlı kalmayıp, satılan tüm ürünlerde doğru sistem seçimi ile mühendislik ve danışmanlık hizmetlerini siz değerli müşterilerimize vermek şirket politikamızdır.

Vizyonumuz ;

Sektörümüze farkındalık ve yenilik getirmek suretiyle, Türkiye ve Global pazarda evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmet sunabilmek.

Misyonumuz;

Tüm Müşterilerimiz ile Çözüm odaklı, sürdürülebilir ve sağlıklı bir işbirliği oluşturmak.

Değerlerimiz;

Ülkesi, müşterileri, çözüm ortakları ve çalışanları için güvenirli, devamlı ve saygın bir marka olmayı gerçekleştirmek.